مشاهده / بستن موضوعات
آتش سوزی در میدان بهارستان / عملیات اطفا حریق ادامه دارد
به گزارش گروه حوادث Accidents رسانه تی وی، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه، گفت: ساعت ۱۲:۳۰ ظهر دوشنبه حادثه Incident حریق در یک انبار ۴ طبقه لوازم یدکی در محدوده میدان بهارستان به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله نجاتگران سه ایستگاه آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند.
وی با اشاره به اینکه محل حادثه یک ساختمان ۴ طبقه مملو از لوازم یدکی بود که به طرز مشکوکی دچار حریق شده بود، افزود: بلافاصله مهار شعله های آتش و امداد رسامی به محبوس شدگان در دستور کار قرار گرفت.
ملکی با اعلام اینکه ترافیک در محدوده محل حادثه عملیات امداد رسانی را با کندی رو به رو کرده است، افزود: امداد رسانی و مهار شعله ها همچنان ادامه دارد و جزییات بیشتر درباره علت وقوع این حادثه و نجات یافتگان اعلام خواهد شد. وی از دودگرفتگی دو آتش نشان در این حادثه خبر داد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به شهروندان آسیب وارد نشده و تنها دو آتش نشان دچار دود گرفتگی شده و تحویل عوامل اورژانس شدند. اخبار زیر را از دست ندهید:  شیطان پارس آباد اعتراف کرد این مرد کثیف تر از شیطان پارس آباد است / ناگفته های تلخ دختر مشهدی از پدرش+ عکس اعتراف جوان شیطان پرست در کرج / راز سیاه در دل کیمیای 7 ساله حمله مردان شیطان صفت به زن 17 ساله بجنوردی در خانه / آن ها در پشت بام نیت شومی داشتند ناگفته های مادر اسماعیل قاتل آتنا اصلانی+ عکس تیراندازی در دهکده المپیک و کشته شدن یک زن به دست مامور پلیس ماجرای توهین شرم آور به روحانی از زبان خودش + عکس بازیگر معروف سینما درگذشت +عکس رازگشایی قتل 2 ساله در چابهار / قاتل به محل جرم بازگشت رازگشایی از 6 قتل در کرمان / مجرم سابقه دار قاتل سریالی است زن جوان راز پنهانی جسد دفن شده در جاجرود را می دانست +عکس جزئیات کشته شدن پدر به دست پسر در یوسف آباد+ عکس بهترین پیشنهادات امروز رهن و اجاره مسکن+ مشاوره رایگان دریای خزر، جان جوان فوتبالیست را گرفت + عکس بلای وحشتناکی که در پشت بام بر سر دختر نوجوان آوردند / در بجنورد رخ داد تصویر جاسوس امریکا در ایران که به 10 سال زندان محکوم شد+ عکس وقتی سهیلا به خانه ام آمد حال طبیعی نداشت و ... + عکس کامیون آتش گرفته در اتوبان وحشت همه را برانگیخت + فیلم و عکس فیلم لحظه درگیری مرگبار در مسابقه فوتبال / 8 تن کشته شدند +فیلم منشی شرکت بودم که با مدیرعامل ازدواج کردم / نوعروس 3 ماه بعد ارتباط های شوم داماد را تحمل نکرد و ... مرگ دو کودک در استخر باغ در قم