مشاهده / بستن موضوعات
شعله های آتش 2 عضو یک خانواده را زنده زنده در همدان سوزاند
به گزارش گروه حوادث Accidents رسانه تی وی، سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس Police راه استان همدان اظهار کرد: تخطی از سرعت مطمئن و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه، موجب خروج خودروی سواری سمند از جاده اصلی و برخورد با تیر برق ارزیابی شده است. 
وی بیان کرد: این وسیله نقلیه پس از خروج از مسیر اصلی با تیربرق حاشیه جاده برخورد کرده و موجب شکستگی تیربرق و برخورد سیم های آن با خودرو می شود. 
وی بیان کرد: بر اثر برخورد سیم های برق با خودرو سمند، این وسیله نقلیه دچار آتش سوزی می شود و 2 سرنشین آن شامل یک کودک سه ساله و راننده در آتش می سوزند و 2 مجروح این سانحه نیز به بیمارستان نهاوند منتقل می شوند. 
رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: همچنین در سانحه مشابه دیگری در نزدیکی شهر همدان و حوالی جاده شهرک بهشتی به سمت تفریجان، یک دستگاه خودروی سواری به علت تخطی از سرعت مطمئن با تیربرق برخورد می کند. 
عزیزی افزود: در این سانحه یکی از سرنشینان به علت نبستن کمر بند ایمنی از شیشه خودرو به بیرون پرتاب شده و به علت برخورد سر با سطح جاده جان می بازد و راننده پراید نیز مجروح می شود. 
وی گفت: در سانحه دیگری که در جاده ملایر - بروجرد رخ داد راننده خودرو سواری ال 90 اقدام به سبقت غیرمجاز در سر پیچ می کند. 
وی با بیان اینکه این راننده با وجود محدودیت دید اقدام به سبقت کرده بود، اظهارکرد: این وسیله نقلیه به صورت رخ به رخ با خودروی تریلر برخورد می کند که در این سانحه همسر راننده فوت و راننده و فرزندش مجروح می شوند. 
رئیس پلیس راه استان همدان بیان کرد: همچنین بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با عابر در جاده طاهرلو به کوهین عابر جان خود را از دست می دهد. 
عزیزی اضافه کرد: علت بروز این سانحه فوتی نیز بی توجهی راننده کامیون به جلو بوده است.  اخبار اختصاصی سایت رسانه تی وی را از دست ندهید: وقتی وارد اتاق شدم شوهرم قادر و دخترم را در وضعیت بدی دیدم و ..! افسر نیروی انتظامی پس از تیراندازی مرگبار در مشهد دستگیر شد قرار شوم سمیه با پسر جوان در یک باغ شهریار / وقتی آن دو را باهم دیدم ..!+ عکس با یک ضربه چاقو تسلیم مرد غریبه در پارکینگ شدم و ..! / 2 جوان در جردن دستگیر شدند + عکس 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس تصادف مرگبار 206 با آمبولانس اورژانس / 2 سرباز جان باختند سقوط مرگبار و مرموز کارمند جوان با پرایدش داخل رودخانه نکا + عکس حمید برادر زنش را در تهران به آتش کشید و در یونان دستگیر شد! 2 پسر جوان دوستشان را در بهبهان کشتند وقتی به خودم آمدم که در خانه مجردی شراره بودم و ... / می خواهم زنم مرا ببخشد! مرگ یک زن کرجی در سطل زباله شهری! ماهرخ پس از ارتباط شیطانی با من، خواست تا برای شوهرش پاپوش درست کنم و .!+ عکس سعید نفس نمی کشید از ترس او را در خانه مجردی تکه تکه کردم و ..! قتل 3 دختر و گمشدن 9 زن جوان در آبادان + جزئیات مسعود خانه پدری اش را به آتش کشید / تنها خواهر این جوان کرجی زنده ماند 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس فرجام تلخ جدال هفت ماهه پسر 11 ساله با مرگ و زندگی