مشاهده / بستن موضوعات
راننده کامیون 10 متر زن جوان را روی زمین کشید + فیلم
حجم ویدیو: 4.06M | مدت زمان ویدیو: 00:00:37 var clickyab_ad = clickyab_ad || []; clickyab_ad['id'] = 4671453117524 ; clickyab_ad['domain'] = 'rokna.ir'; clickyab_ad['slot'] = 43899129102; clickyab_ad['width'] = 728; clickyab_ad['height'] = 90; clickyab_ad['responsive'] = 'true' ; clickyab_ad['effect'] = ""; در شهر زاوژوانگ کشور چین بی احتیاطی یک راننده کامیون حادثه Incident آفرید، زن جوانی با موتور سیکلت در حال عبور از خیابان بود، ناگهان هنگام پیچیدن در مسیری دیگر، با موتور خود زیر یک کامیون رفت.
راننده کامیون بی توجه به اینکه زن بیچاره همراه با موتور خود زیر چرخهای ماشین او گیر کرده است، تا 10 متر او را روی زمین کشید و پس از آن تازه کامیون را متوقف کرد.
خوشبختانه با اینکه بسیار عجیب و معجزه آسا به نظر می رسید، زن جز چند آسیب جزئی دچار جراحات جدی نشد و از این حادثه جان سالم به در برد. اخبار اختصاصی سایت رسانه تی وی را از دست ندهید: وقتی وارد اتاق شدم شوهرم قادر و دخترم را در وضعیت بدی دیدم و ..! افسر نیروی انتظامی پس از تیراندازی مرگبار در مشهد دستگیر شد قرار شوم سمیه با پسر جوان در یک باغ شهریار / وقتی آن دو را باهم دیدم ..!+ عکس با یک ضربه چاقو تسلیم مرد غریبه در پارکینگ شدم و ..! / 2 جوان در جردن دستگیر شدند + عکس 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس تصادف مرگبار 206 با آمبولانس اورژانس / 2 سرباز جان باختند سقوط مرگبار و مرموز کارمند جوان با پرایدش داخل رودخانه نکا + عکس حمید برادر زنش را در تهران به آتش کشید و در یونان دستگیر شد! 2 پسر جوان دوستشان را در بهبهان کشتند وقتی به خودم آمدم که در خانه مجردی شراره بودم و ... / می خواهم زنم مرا ببخشد! مرگ یک زن کرجی در سطل زباله شهری! ماهرخ پس از ارتباط شیطانی با من، خواست تا برای شوهرش پاپوش درست کنم و .!+ عکس سعید نفس نمی کشید از ترس او را در خانه مجردی تکه تکه کردم و ..! قتل 3 دختر و گمشدن 9 زن جوان در آبادان + جزئیات مسعود خانه پدری اش را به آتش کشید / تنها خواهر این جوان کرجی زنده ماند 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس فرجام تلخ جدال هفت ماهه پسر 11 ساله با مرگ و زندگی