مشاهده / بستن موضوعات
گاز جان 2 تن را در زاهدان گرفت / 9 نفر مسموم شدند
به گزارش گروه حوادث Accidents رسانه تی وی، فریبرز راشدی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی زاهدان اظهار کرد: بر اثر انتشار گاز مونوکسید کربن در روستای آسپیچ سراوان 2 نفر کشته و 9 نفر مسموم شدند.
راشدی با بیان اینکه این حادثه Incident ساعت 9:22 دقیقه رخ داده افزود: مصدومان یا پنج آمبولانس به بیمارستان رازی سراوان منتقل شدند.
وی افزود: روشن بودن خودروی یکی از ساکنان در پارکینگ خانه اش و انتشار گاز مونوکسید کربن علت حادثه بوده است. اخبار اختصاصی سایت رسانه تی وی را از دست ندهید: قاتل اهورا به قصاص محکوم شد سلطان در مشیریه تهران کشته شد! + عکس این مدیر عامل قلابی را می شناسید؟ / اسماعیل افراد جویای کار را سرکیسه می کرد +عکس قرار شوم سمیه با پسر جوان در یک باغ شهریار / وقتی آن دو را باهم دیدم ..!+ عکس با یک ضربه چاقو تسلیم مرد غریبه در پارکینگ شدم و ..! / 2 جوان در جردن دستگیر شدند + عکس 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس تصادف مرگبار 206 با آمبولانس اورژانس / 2 سرباز جان باختند وقتی به خودم آمدم که در خانه مجردی شراره بودم و ... / می خواهم زنم مرا ببخشد! مرگ یک زن کرجی در سطل زباله شهری! ماهرخ پس از ارتباط شیطانی با من، خواست تا برای شوهرش پاپوش درست کنم و .!+ عکس سعید نفس نمی کشید از ترس او را در خانه مجردی تکه تکه کردم و ..! قتل 3 دختر و گمشدن 9 زن جوان در آبادان + جزئیات فرجام تلخ جدال هفت ماهه پسر 11 ساله با مرگ و زندگی