مشاهده / بستن موضوعات
انجام اولین عمل جراحی در بیمارستان موقت سرپل ذهاب
به گزارش گروه حوادث Accidents رسانه تی وی، پیرحسین کولیوند رئیس اورژانس کشورگفت: اولین عمل جراحی در بیمارستان موقت سرپلذهاب طی امروز پنج شنبه توسط پزشکان حاضر در این منطقه انجام شد.
وی با اشاره به راه اندازی بیمارستان موقت بانگر در سرپلذهاب افزود: این بیمارستان جدای از بیمارستان های تخریب شده بود و بخش های مختلف بیمارستانی در آن فعال است.
وی گفت: این بیمارستان هم‌اکنون توسط پرسنل محلی در حال اداره است و معنای آن این است که کاملا به شرایط پایداری رسیده اند و از نظر بهداشت و درمان خودشان همه کارها را انجام می دهند. اخبار اختصاصی سایت رسانه تی وی را از دست ندهید: وقتی وارد اتاق شدم شوهرم قادر و دخترم را در وضعیت بدی دیدم و ..! افسر نیروی انتظامی پس از تیراندازی مرگبار در مشهد دستگیر شد قرار شوم سمیه با پسر جوان در یک باغ شهریار / وقتی آن دو را باهم دیدم ..!+ عکس با یک ضربه چاقو تسلیم مرد غریبه در پارکینگ شدم و ..! / 2 جوان در جردن دستگیر شدند + عکس 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس تصادف مرگبار 206 با آمبولانس اورژانس / 2 سرباز جان باختند سقوط مرگبار و مرموز کارمند جوان با پرایدش داخل رودخانه نکا + عکس حمید برادر زنش را در تهران به آتش کشید و در یونان دستگیر شد! 2 پسر جوان دوستشان را در بهبهان کشتند وقتی به خودم آمدم که در خانه مجردی شراره بودم و ... / می خواهم زنم مرا ببخشد! مرگ یک زن کرجی در سطل زباله شهری! ماهرخ پس از ارتباط شیطانی با من، خواست تا برای شوهرش پاپوش درست کنم و .!+ عکس سعید نفس نمی کشید از ترس او را در خانه مجردی تکه تکه کردم و ..! قتل 3 دختر و گمشدن 9 زن جوان در آبادان + جزئیات مسعود خانه پدری اش را به آتش کشید / تنها خواهر این جوان کرجی زنده ماند 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس فرجام تلخ جدال هفت ماهه پسر 11 ساله با مرگ و زندگی