مشاهده / بستن موضوعات
گرد و خاک از فرود 2 هواپیما در فرودگاه اهواز ممانعت کرد
به گزارش گروه حوادث Accidents رسانه تی وی، مجید ملایانی، مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی اهواز بیان داشت: پرواز شرکت هواپیمایی آتا از تهران به مقصد اهواز با شماره پرواز 5639 به علت پدیده ریزگردها در اهواز، به فرودگاه مهرآباد بازگشت.
وی تصریح کرد: پرواز شرکت هواپیمایی کاسپین از مشهد به مقصد اهواز با شماره پرواز 6912 در فرودگاه اهواز فرود آمد، همچنین پرواز شرکت هواپیمایی آسمان از تهران به مقصد اهواز با شماره 830 نیز در فرودگاه آبادان بر زمین نشست.
طبق اطلاعیه هواشناسی Meteorology دید افقی در اهواز به 500 متر و در شهرستان های شوش، اندیمشک، آبادان و خرمشهر به 2 کیلومتر کاهش یافته است.
میزان غلظت ریزگردها در آسمان اهواز در ساعت 11 پنج شنبه به 8 برابر حد مجاز رسید. اخبار اختصاصی سایت رسانه تی وی را از دست ندهید: ردپای زن همسایه در زندگی مرد متاهل / مادر عروس خانم پشت در گیر کرد قاتل اهورا به قصاص محکوم شد سلطان در مشیریه تهران کشته شد! + عکس این مدیر عامل قلابی را می شناسید؟ / اسماعیل افراد جویای کار را سرکیسه می کرد +عکس قرار شوم سمیه با پسر جوان در یک باغ شهریار / وقتی آن دو را باهم دیدم ..!+ عکس با یک ضربه چاقو تسلیم مرد غریبه در پارکینگ شدم و ..! / 2 جوان در جردن دستگیر شدند + عکس 2 دختر قتل مرد ثروتمند را در خیابان شریعتی بازسازی کردند + عکس تصادف مرگبار 206 با آمبولانس اورژانس / 2 سرباز جان باختند وقتی به خودم آمدم که در خانه مجردی شراره بودم و ... / می خواهم زنم مرا ببخشد! مرگ یک زن کرجی در سطل زباله شهری! ماهرخ پس از ارتباط شیطانی با من، خواست تا برای شوهرش پاپوش درست کنم و .!+ عکس سعید نفس نمی کشید از ترس او را در خانه مجردی تکه تکه کردم و ..! قتل 3 دختر و گمشدن 9 زن جوان در آبادان + جزئیات فرجام تلخ جدال هفت ماهه پسر 11 ساله با مرگ و زندگی