مشاهده / بستن موضوعات
اقتصاد
خط راه آهن اهواز به اصفهان از طریق فاینانس احداث می شود
17 دقیقه قبلمهراقتصاد
اهواز - عضو هیئت مدیره راه آهن کشور در ارتباط با خط راه آهن اهواز ـ ایذه ـ اصفهان گفت: بر اساس توافقات انجام شده، این پروژه از طریق فاینانس احداث خواهد شد.
لزوم اتخاذ تدابیر مناسب برای استمرار آرامش حاکم بر بازار محصولات کشاورزی
17 دقیقه قبلyjcاقتصاد
وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت آینده نگری و بکارگیری روش ها و ابزارهای نوین برای مدیریت بخش کشاورزی و همچنین اتخاذ تدابیر مناسب برای استمرار آرامش حاکم بر بازار محصولات کشاورزی تاکید کرد.
لیست قیمت آپارتمان های 100 متری در مناطق مختلف تهران/ مظنه خرید هندزفری های بلوتوثی موجود در بازار
17 دقیقه قبلyjcاقتصاد
بسته نبض بازار امروز به بررسی قیمت برخی خودروهای داخلی در نمایندگی و جوجه یکروزه در بازار پرداخته است.
نگرانی اوپک درباره افزایش عرضه نفت رقبا
17 دقیقه قبلionاقتصاد
سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در تازه‌ترین گزارش خود، برآورد عرضه نفت کشورهای غیر عضو این سازمان را افزایش داد که حدود دو برابر پیش‌بینی قبلی این سازمان درباره افزایش عرضه آنهاست.
جاده هراز تا سه سال دیگر 4 خطه می شود
17 دقیقه قبلionاقتصاد
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : هم اکنون تعریض و چهار خطه کردن حدود 40 کیلومتر باقی مانده جاده هراز در حوزه استحفاظی مازندران به صورت پیوسته در حال اجراست و دولت تدبیر و امید نیز مصمم به تکمیل آن ...
تولید1.4 میلیون دستگاه خودرو سواری در کشور
17 دقیقه قبلionاقتصاد
مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه با اشاره به اینکه برنامه امسال رسیدن به تولید 1.6 میلیون دستگاه خودرو در سال 96 بود،گفت: تا 20 اسفندماه بیش از 1.4 میلیون دستگاه خودرو سواری تولید کردیم که تا...
آغاز عرضه اوراق مشارکت راه آهن سریع السیر تهران-قم-اصفهان
17 دقیقه قبلionاقتصاد
فرابورس ایران در هفته پایانی اسفندماه اوراق مشارکت برای تکمیل ساخت راه آهن سریع السیر تهران- قم- اصفهان را به مبلغ 2 هزار میلیارد ریال عرضه می کند.
نقص فنی؛ دلیل تاخیر پروازهای امروز ایرتور
17 دقیقه قبلionاقتصاد
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی ایران ایرتور گفت: نقص فنی هواپیما و توجه به ایمنی پرواز، تاخیر پروازهای امروز این شرکت از فرودگاه مشهد را موجب شد.
سایه روشن استیضاح‌های سه‌گانه
17 دقیقه قبلایلنااقتصاد
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: نکته‌ی روشن و برجسته‌ی استیضاح‌های سه‌گانه وزیران در روز‌های پایانی سال، کاربست حق پرسش‌گری مجلس به نمایندگی از ملت بود و نکته‌ی مناقشه‌آمیز آن ارزیابی میزان سودمندی...
سناریوهای اقتصاد ۹۷
17 دقیقه قبلهمشهریاقتصاد
رضا کربلایی-خبرنگار: «به‌احتمال خیلی زیاد در سال آینده هم تورم را در محدوده تک‌رقمی خواهیم داشت و ما سعی کرده‌ایم بر وظیفه تخصصی خود یعنی آرامش در بازار پول و ارز تمرکز داشته باشیم.
نشست شورای عالی کار برای تعیین دستمزد ۹۷ آغاز شد
17 دقیقه قبلفارساقتصاد
نشست ۲۷۳ شورای عالی کار برای تعیین حد اقل دستمزد کارگران در سال ۹۷ با حضور وزیران کار، اقتصاد و صنعت در محل وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی تشکیل شد.
چشم ۱۳ میلیون کارگر به شورای عالی کار
17 دقیقه قبلفردانیوزاقتصاد
دهمین نشست شورای عالی کار برای تعیین دستمزد سال آینده حدود ۱۳ میلیون نیروی کار مشمول قانون کار از دقایقی پیش با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد و دارایی،...
نشست تعیین مزد ۹۷ آغاز شد/چشم ۱۳میلیون کارگر به شورای عالی کار
1 ساعت قبلمهراقتصاد
دهمین نشست شورای عالی کار برای تعیین دستمزد ۹۷ از دقایقی قبل آغاز شد.